Головна » Статті » Статті з інтернету

На першому побаченні будьте самим собою
Але щоб про нього залишилися приємні спогади, хлопець має чимось здивувати свою половинку

Із настанням весни прокидається природа, а з нею – наші почуття. Якщо хтось ще не наважився запросити небайдужу людину на побачення, то зараз саме час це зробити. Як правильно на ньому поводитися, куди піти, що подарувати коханій та як справити про себе хороше враження – у розмові з психологом Валентиною Паробій.

- Перше побачення – це завжди хвилювання. Чи потрібно з ним боротися? Як морально себе підготувати до цієї важливої події?

- Якщо хтось дуже хоче справити про себе якнайкраще враження і над цим наполегливо працює, може перестаратися,- сказала Валентина Паробій (на фото). Тому краще бути самим собою. Цілі також мають бути реалістичними – наприклад, познайомитися з хорошою людиною, гарно провести час, а не спланувати своє майбутнє чи схилити дівчину до близькості. Усе має відбуватися поступово і природно.

Хвилювання буває негативним і позитивним. Будь-яка людина перед важливим кроком у житті хвилюється, і це нормально. Якщо вона думає про щось приємне, хвилювання дає їй силу та енергію. Якщо придушує у собі це почуття, виникає внутрішній конфлікт. Краще впустити його, віддатися йому, і воно кудись зникне.

- Чи обов’язково на першому побаченні хлопець має дарувати дівчині квіти, цукерки?

- Це – традиція, стереотип. Якщо хлопець знає, що дівчина не любить квітів або не їсть цукерок, наприклад, через те, що на дієті, робити їй такий подарунок не бажано. Перед побаченням скромна дівчина може попросити хлопця не витрачати грошей на банальні речі. Але якщо така пропозиція з її вуст не прозвучала, краще чимось потішити представницю чарівної статі. Дівчина, яка чекає квіточку, може образитися, якщо її не отримає. Звичайно, вона не скаже про це прямо, але буде розчарована.

Якщо хлопець вирішив зробити своїй коханій подарунок, то краще нехай це буде щось таке, що її не обтяжуватиме. Наприклад, величезний букет. Куди його діти, якщо пара гулятиме містом чи піде в кіно? Подарунок має бути оригінальним, пам’ятним. Щоб про перше побачення залишилися приємні спогади, хлопець може чимось здивувати свою половинку (наприклад, розповісти віршик, присвячений їй) або показати себе справжнім джентльменом (перенести дівчину через калюжу). Представниці прекрасної половини людства люблять, коли їм приділяють увагу. Кавалери не повинні забувати і про почуття гумору. Пафос не обов’язковий.

- Куди краще піти під час першої зустрічі?

- Варто подумати про програму. Є два варіанти: хлопець може дізнатися, чим цікавиться дівчина, і запросити її у цікаве для неї місце, або познайомити «половинку» зі своїм світом. Наприклад, із ралі. Перший варіант – більш надійний. Другий – більш сміливий.

Під час першого побачення не варто пропонувати дівчині екстремального відпочинку, наприклад, чоловічого стриптизу у нічному клубі. Їй може це не сподобатися.

У прогулянках по місту є позитив у тому, що не потрібно постійно зазирати «очі в очі» (цього контакту не уникнути в кафе чи в ресторані). Як правило, молоді люди при першій зустрічі ніяковіють, дивлячись одне на одного. Розмову на тему «на що дивлюсь, про те й співаю» також більш комфортно підтримувати на вулиці. Ідучи поруч, хлопець і дівчина можуть бути дуже близько одне до одного. У кав’ярні ж, наприклад, якщо хтось до когось ближче підсунеться, це може бути сприйнято як зазіхання на «чужу територію».

Якщо хлопець не планує зробити коханій сюрпризу, має натякнути, куди планує піти, щоб «половинка» зробила відповідний макіяж, відповідно одягнулася. Інакше може почуватися некомфортно.

- Чи варто хлопцеві під час першого побачення «розкидатися» компліментами, освідчуватись дівчині у коханні?

- Краще бути стриманим. Надмір компліментів може сприйнятися дівчиною як лестощі, а зізнання у коханні виглядатиме нещирим, оскільки люди ще не встигли як слід познайомитися. Інша річ, коли це стосується давніх друзів, у серцях яких давно палає іскорка або вогник кохання, а на побачення вони наважились уперше.

- Як дівчині «заворожити» кавалера?

- Якщо дівчині подобається хлопець, і вона зацікавлена у продовженні стосунків, не варто приховувати своїх почуттів. Про них можна розповісти не лише словами, а й поглядом та усмішкою. Деякі дівчата, якщо їм подобається хлопець, роблять вигляд, що байдужі до нього. Мовляв, нехай трохи помучиться і побігає. Це – нечесність і до себе, і до партнера. Так стосунки лише ускладняться. Запорукою щастя є щирість. А найміцніші стосунки – ті, які починаються з дружби.
Категорія: Статті з інтернету | Додав: Микола (16.03.2011)
Переглядів: 242 | Рейтинг: 2.0/1